1loelblag

niesamowite historie

Szczegółowe elementy wyposażenia: to one nadają charakteru ogrodowi

Tak jak bardzo ważne jest przemyślany wybór odpowiednich mebli ogrodowych, tak równie ważne jest dobranie do nich innych, mniejszych elementów wyposażenia. Jest to o tyle ważne, gdyż to właśnie dodatki nadają charakteru całemu wyposażeniu.

Plusem jest jednak to, że co sezon można je zmieniać, komponować w dowolny sposób i kreować coraz to nowszy styl ogrodu. Dodatki wyposażenia takie jak na przykład poduszki, świeczniki, lampiony, osłonki na doniczki, a także naczynia, czy serwetki gastronomiczne potrafią całkowicie odmienić charakter mebli ogrodowych.

Potrafią wydobyć z nich coraz to inne, zadziwiające piękno. Dzięki dodatkom ogród może uzyskać styl antyczny, wiejski, etniczny, ludowy, romantyczny, klasyczny, czy modernistyczny.

Można także skupić się na przykład na jednym, czy dwóch kolorach, które ożywią stare meble. Do ratanowego kompletu mebli można dobrać dodatki w kolorze różowym i fioletowym, które nadadzą wyposażeniu romantycznego charakteru.

Dodatki można także wybierać pod kątem uroku konkretnego miejsca, które chcemy uzyskać w ogrodzie. Możemy postawić w tym przypadku na bardzo modną i klimatyczną Prowansję, czy antyczny Rzym.

Pamiętajmy, że dzięki dodatkom jesteśmy w stanie ze starego i poszarzałego wyposażenia, wyczarować zachwycające miejsce na ziemi. Nie zawsze konieczna jest całkowita zmiana mebli.