1loelblag

niesamowite historie

Spółki z grupy City Service, Atrium 21, Progresline, Concierge, Certus, ZZN, Famix, DomBest, Santer, TED – zarządzanie nieruchomościami

rynek pierwotny Poznań Podolany nowoczesne zadaszenie tarasu z drewna

Przygotowana przez nas oferta skierowana jest do Wspólnot Mieszkaniowych i Deweloperów zajmujących się realizacją inwestycji mieszkalnych. Dostarczamy rozwiązania pozwalające naszym Klientom na pełną optymalizację kosztów działań i efektywniejsze ich planowanie w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Opinie korzystających z usług naszej marki Klientów jasno pokazują, że wdrażane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzają się w swojej roli, ułatwiając terminową regulację należności, przeprowadzenie działań windykacyjnych, kontrolę wydatków czy przygotowanie planu gospodarczego. Intuicyjne i proste w obsłudze narzędzia online, to nie tylko szybki dostęp do potrzebnych danych, ale również znaczna oszczędność czasu. W rezultacie, w opinii naszych Klientów, oferta Tumieszkamy.pl, jest ofertą spełniającą oczekiwania pod każdym względem.

Jak w prosty sposób zarządzać nieruchomościami?

Według wielu opinii, najlepszą opcją jest skorzystanie z profesjonalnej obsługi i nowoczesnych rozwiązań. Oddając zarządzanie nieruchomościami w ręce ekspertów – spółek z grupy City Service, Atrium 21, Progresline, Concierge, Certus, ZZN, Famix, DomBest, Santer oraz TED, relatywnie szybko odczują Państwo pozytywne zmiany. Optymalizacja kosztów Wspólnoty Mieszkaniowej, możliwość stałej kontroli bieżących wydatków, terminowej spłaty należności, czy też przeprowadzenia dogłębnego audytu, to tylko jedne z wielu korzyści wynikających ze współpracy z naszą marką w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Zachęcamy do kontaktu z Tumieszkamy.pl

I do wybrania jednego z dostępnych pakietów usług, dopasowanego do Państwa potrzeb. Nasi konsultanci chętnie doradzą optymalne rozwiązanie, bazując na doświadczeniu spółek z grupy City Service, Atrium 21, Progresline, Concierge, Certus, ZZN, Famix, DomBest, Santer oraz TED. W razie potrzeby poinstruują też, jak najlepiej wykorzystać jego funkcjonalność. Zapraszamy do współpracy!

Więcej podobnych wpisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *