1loelblag

niesamowite historie

Piercing, który nikogo nie dziwi

medycyna estetyczna świdnica

Wykonywany na ciele piercing nie jest tak powszechną praktyką, jak tradycyjne już przekłuwanie uszu. Pomimo to można zauważyć, że umieszczanie kolczyków w niektórych miejscach na ciele nie jest już tak zadziwiające, jak z pozoru mogłoby się wydawać.

Choć dla niektórych takie stwierdzenie stanowi swoisty paradoks, istnieją rodzaje piercingu, które nikogo już nie dziwią. Umieszczenie kolczyka w pępku, nosie, wardze czy łuku brwiowym być może nadal stanowi przejaw indywidualizmu.

Nie jest jednak w żaden sposób postrzegane jako wyjątkowe podejście do tematyki piercingu. Czasami jednak można zauważyć, że niektórzy, starając się wyróżnić z tłumu, decydują się na kolczyki o wyjątkowo wyrazistej kolorystyce lub nietypowym kształcie.

Można uznać to za ciekawą metodę na manifestowanie swojego poczucia estetyki oraz wyrażanie swojej osobowości. Tego typu piercing nie jest uznawany za przejaw przynależności do danej subkultury.

Nie jest również uznawany za wyraz posiadania określonych cech charakterologicznych i społecznych. Pomimo tego nadal możemy spotkać się ze swojego rodzaju piętnowaniem osób, które zdecydowały się na wykonanie piercingu.

Najczęściej uznawany jest za niewłaściwy przez osoby starsze oraz pracodawców, którzy poszukują pracowników na stanowiska, w których konieczny jest kontakt z klientem.