1loelblag

niesamowite historie

Operacje plastyczne – zmarszczki

http://przelambariery.pl/pol_m_Lazienka-dla-niepelnosprawnych_Uchwyty-i-porecze-228.html

Zmarszczki zmarszczkom nie równe. Jedni starzeją się wolno, z wdziękiem. Inni gorzej znoszą postęp czasu i źle radzą sobie z coraz dojrzalszym wyglądem.

Kiedy kremy i zabiegi kosmetyczne nie dają pożądanych rezultatów, pozostają sposoby inwazyjne, czyli operacje plastyczne. Dziś na rynku jest coraz więcej klinik medycyny estetycznej specjalizujących m.in.

w spłycaniu zmarszczek. Z botoksu korzystają dziś gwiazdy światowego kina, sławni i bogaci. To ich sposób na zatrzymanie czasu i wpisywanie się w od lat niezmienne kanony piękna.

Jad kiełbasiany, inaczej botoks, jest szkodliwy i trujący dla organizmu. Jednak używany w niewielkich ilościach do wypełniania zmarszczek mimicznych – nie szkodzi. Za pomocą zastrzyków z botoksu poprawi się znacznie wygląd skóry na szyi, wokół oczy i ust, a także na czole.

Wszędzie tam, gdzie działają mięśnie mimiczne. Botoks sprawi, że przestaną się ruszać, przez co skóra nie będzie się marszczyć. Niestety zabiegi są bardzo kosztowne i trzeba je powtarzać co około pół roku.

Bo mniej więcej tyle czasu działają zastrzyki z botoksu.