1loelblag

niesamowite historie

Młodym być…

usuwanie tłuszczu z brzucha

Młodość kojarzona jest ze zdrowiem oraz pięknem. Nic zatem dziwnego, że wiele osób dąży do tego, żeby jak najdłużej zachować młody wygląd. Warto jednak pamiętać, że pracujemy na to przez całe życie. Nasza skóra stopniowo traci jędrność i elastyczność, co objawia się zmarszczkami.

Regularne dbanie o kondycję skóry może przyczynić się do opóźnienia procesów starzenia. Jednakże starzenie jest nieuniknione. Wszelkie kremy i maści nie zatrzymają na długo utraty elastyczności. Postępy medycyny umożliwiły niejako oszukanie upływających lat.

Obecnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą poddać się liftingowi, który sprawia, że skóra jest gładka. Popularny jest również botox, który nie tylko redukuje drobne zmarszczki, ale też powiększa np. usta. Należy jednak pamiętać, że część z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną nie daje efektu stałego.

W większości przypadków zabiegi takie trzeba powtarzać co kilka lub kilkanaście miesięcy. Z tego powodu warto rozważnie wybrać gabinet medycyny estetycznej.