1loelblag

niesamowite historie

Jak wybrać odpowiedni kolor farby?

www.bilets.pl https://aspazja.pl/

Przefarbowanie włosów to najprostszy sposób na zupełne odmienienie swojego wizerunku. Jeżeli jednak zdecydujemy się na bardzo radykalną zmianę, nie zawsze ostateczny efekt może nas zadowolić. Czym więc kierować się przy wyborze nowego koloru włosów, aby później nie żałować? Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę swoją karnację, a także kolor oczu.

U delikatnych, chłodnych blondynek, kolory ciepłe – rudości i brązy, mogą zupełnie się nie sprawdzić. To samo tyczy się kobiet o egzotycznej urodzie, których oliwkowa karnacja może nie pasować do zimnych blond odcieni. Jak sprawdzić czy w nowym kolorze włosów będziemy wyglądać korzystnie? Jeśli wybieramy farbę samodzielnie, dobrze przyłożyć pasemko z palety do twarzy.

Wówczas zobaczymy, czy pasuje ono do naszej cery i oczu. Koniecznie jednak weźmy pod uwagę wyjściowy kolor włosów. Od niego bowiem w dużej mierze zależy efekt końcowy.

Jeżeli natomiast farbujemy włosy u fryzjera – dobór właściwego odcienia pozostawmy jemu. Profesjonalista na pewno zrobi to lepiej.

www.cometohelp.pl