1loelblag

niesamowite historie

Gołąb gołębiowi nierówny

https://patatajek.pl/kategorie/60-pasze-i-suplementy lizawka solna

Znawcy, którzy nabrali doświadczenia w hodowli gołębi wiedzą doskonale, że są to ptaki wymagające, które potrzebują sporo uwagi i wiedzy. Muszą nie tylko dobrze zjeść, ale także otrzymać odpowiednią porcję witamin oraz minerałów, które pozwolą im zachować dobre zdrowie i utrzymać doskonałą prezencję wizualną. Poszczególne rasy gołębi mają swoje specyficzne wymagania, którym hodowca musi sprostać.

Mylą się ci, którzy sądzą, że gołąb to gołąb i każdego można traktować identycznie. Z reguły każda rasa ma swoje odrębne wytyczne odnośnie karmienia czy suplementacji. Także dobór akcesoriów, z jakich będziemy korzystać w ramach naszej hodowli nie powinien być przypadkowy.

Czasami specyficzna fizjonomia danej rasy gołębi sprawia, że łatwiej im się posługiwać takim lub innym modelem karmnika czy poidła. To detale, o które musimy zadbać, aby uzyskać jak najlepsze efekty hodując ptaki. Jeśli tego nie zrobimy, nasze działania mogą okazać się próżne, a hodowana populacja nie będzie rozwijać się tak jakbyśmy tego chcieli.